Kontakt

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Świętej Barbary 2
068 387 55 20
Faks: 068 387 55 20

Park Krasnala
ul. Al. Wolności
tel. 68 415 66 69

ORLIK "KACZA GÓRKA"
ul. Południowa
tel. 68 415 66 68

"ORLIK" ul. Botaniczna tel. 68 387 0363

"ORLIK" ul. Jana Pawła II tel. 68 4443766

Marina
tel: 68 444 85 84

Hala Sportowa
ul.Świętej Barbary 2
tel. 68 387 55 20

Hala Widowiskowo-Sportowa
ul.Botaniczna 22
tel. 68 387 03 63

Stadion Sportowy
ul. 1-go Maja 26
tel. 68 387 78 07

Przystań Kajakowa
ul. Al. Wolności 1A
tel. 68 387 19 44

Park "Kacza Górka" tel. 68 387 2909

 

Informacje kontaktowe
środa, 23 lipiec 2014
A+ R A-

Terminy rozgrywek halowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 2013/14

  • Poprawiono: poniedziałek, 02, grudzień 2013 07:35
  • worom
  • Odsłony: 157
  • 20 Lis

Terminy rozgrywek halowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 2013/14Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Soli podaje terminy rozgrywek halowych (do końca 2013r.) w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 2013/2014. Jednocześnie przypominamy, że w zawodach obowiązują imienne zgłoszenia szkoły z podpisami opiekuna oraz Dyrektora szkoły. Każdy zawodnik musi posiadać ważną legitymację szkolną. Udział w zawodach należy bezwzględnie potwierdzić (najpóźniej w przeddzień imprezy), najlepiej telefonicznie: 68 387 5520.

 

 

Terminy:

Szkoły Podstawowe

I. Drużynowy tenis stołowy (turniej powiatowy):

  • Termin i miejsce: 16 grudnia 2013 r.(poniedziałek), godz. 10,00, Hala Sportowa MOSiR w Nowej Soli,
    ul. Św. Barbary 2

  • Startują (na podstawie nadesłanych zgłoszeń):

1/ Dziewczęta: SP 6 Nowa Sól, SP 8 Nowa Sól, SP Otyń, SP Mirocin Dolny, SP 2 Kożuchów, SP N. Miasteczko,

2/ Chłopcy: SP 6 Nowa Sól, SP 8 Nowa Sól, SP Otyń, SP N. Miasteczko.

 

II. Mini koszykówka dziewcząt (turniej ośrodkowy):

  • Termin i miejsce: 12 grudnia 2013 r.(czwartek), godz. 10,00, Hala Sportowa SP 8, ul. Matejki 29

  • Startują (na podstawie nadesłanych zgłoszeń): SP 1, SP 2, SP 6, SP 8 – Nowa Sól.

 

III. Mini koszykówka chłopców (turniej ośrodkowy):

  • Termin i miejsce: 19 grudnia 2013 r.(czwartek), godz. 10,00, Hala Sportowa SP 8, ul. Matejki 29.

  • Startują (na podstawie nadesłanych zgłoszeń): SP 1, SP 2, SP 6, SP 8 - Nowa Sól.

 

Szkoły Gimnazjalne

I. Drużynowy tenis stołowy (turniej powiatowy):

  • Termin i miejsce: 13 grudnia 2013 r.(piątek), godz. 10,00, Hala Sportowa MOSiR w Nowej Soli,
    ul. Św. Barbary 2

  • Startują (na podstawie nadesłanych zgłoszeń):

1/ Dziewczęta: PG 1, PG 2, PG 3, G Otyń, G Nowe Miasteczko

2/ Chłopcy: PG 1, PG 2, PG 3 Nowa Sól, SG Kożuchów, G Otyń, G Nowe Miasteczko

 

II. Koszykówka dziewcząt (turniej ośrodkowy):

  • Termin i miejsce: 02 grudnia 2013 r.(poniedziałek), godz. 10,00, Hala Sportowa MOSiR w Nowej Soli,
    ul. Św. Barbary 2

  • Startują (na podstawie nadesłanych zgłoszeń): PG 1, PG 2, PG 3 Nowa Sól, G Otyń.

 

III. Koszykówka chłopców (turniej ośrodkowy):

  • Termin i miejsce: 09 grudnia 2013 r.(poniedziałek), godz. 10,00, Hala Sportowa MOSiR w Nowej Soli,
    ul. Św. Barbary 2

  • Startują (na podstawie nadesłanych zgłoszeń): PG 1, PG 2, PG 3 Nowa Sól, G Otyń

 

Zasady awansu do rozgrywek następnych szczebli LOM (rejony, półfinały, finały) zostaną podane przez Szkolny Związek Sportowy „Ziemia Lubuska” w grudniu br. w Kalendarzu Rozgrywek na rok szkolny 2013/2014. Terminy imprez w pozostałych dyscyplinach sportowych halowych na szczeblu ośrodkowym oraz powiatowym ustalone zostaną w grudniu, a imprezy rozegrane zostaną w styczniu 2014 (przed feriami zimowymi szkół).

 

 

 

ogloszenia

marina2

smocze

bip

logo-park