Znajdujesz się w: Strona główna / Aktualności

Strona główna

Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych [WYNIKI] - Aktualności - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Soli.

 

Pobierz PDF

Aktualności

 
2017-03-20

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych [WYNIKI]

W ubiegłą sobotę (18.03) w Nowej Soli odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych. Młodzież z województwa lubuskiego oraz dolnoślaskiego biegała w wyjątkowo niesprzyjających warunkach atmosłerycznych. Sukcesem zakończyły zawody trzy zawodniczki Astry Nowa Sól, zdobywając w swoich katogoriach medale. Na podium stanęły: Liliana Młynarczyk, Kornelia Chróściel oraz Aleksandra Ducka. Serdecznie gratulujemy!

Poniżej przedstawiamy kompletne wyniki mistrzostw.

1.5 km K         
1757KRASZEWSKASandra6-05-2002KS SMS Szklarska PorębaZ/0966/17DS5:52.333
2769MŁYNARCZYKLiliana30-08-2003MKST Astra Nowa SólZ/0444/17LB6:02.42
3784BIELAKWeronika14-08-2002UKS Sokół ŻmigródZ/0398/17DS6:03.032
4751LEMIERZJulia1-04-2002ALKS AJP Gorzów Wlkp.Z/0942/17LB6:12.141
5764ŚCISŁOWSKAJulia26-01-2003LLKS Osowa SieńZ/1198/17LB6:12.711
6759BEREŚNIEWICZALEKSANDRA4-04-2002LKS Lubusz SłubiceZ/3372/16LB6:13.261
13753RĄCZKOWIAKMarcelina9-04-2002AZS-AWF GorzówZ/3430/16LB6:36.941
7760KaliskaJulia26-11-2003LKS Lubusz SłubiceZ/1315/17LB6:14.911
16761WOŹNIAKPaulina1-09-2003LKS Lubusz SłubiceZ/1317/17LB6:39.211
9767KÖNIGSMANEdyta2-02-2002MKS Piast Lwówek ŚląskiZ/1175/15DS6:25.111
15768MŚCISZDaria27-02-2003MKS Piast Lwówek ŚląskiZ/0718/17DS6:38.601
12770CZECHNatalia2-07-2002MLKS Agros ŻaryZ/0495/16LB6:34.321
14776ZAJĄCJulia9-10-2003MLKS RakowiceZ/0936/17DS6:38.211
8779GÓRAGabriela5-06-2002MLUKS POSTOMIA Sulęcin - KołczynZ/0905/16LB6:23.051
10782WARDĘGAWeronika30-04-2003SS MKS Parasol WrocławZ/0491/17DS6:27.551
11791JODŁOWSKAAleksandra26-04-2003ZLKL Zielona GóraZ/1264/17LB6:27.631
17778WIDULIŃSKAWiktoria22-09-2003MLKS Sokół LubinZ/0957/17DS6:39.62 
18777TURBAKEMILIA15-12-2003MLKS Sokół LubinZ/0953/17DS6:39.98 
19783ADAMISZYNPatrycja7-03-2002UKS Sokół ŻmigródZ/0395/17DS6:40.78 
20771KĘDZIERSKANatalia28-06-2003MLKS Agros ŻaryZ/0719/17LB6:41.79 
21756DRZYMAŁAWeronika13-03-2003KS SMS Szklarska PorębaZ/0968/17DS6:43.82 
22792KRÓLWeronika1-03-2002ZLKL Zielona GóraZ/1108/16LB6:44.68 
23773OLSZAŃSKAOliwia14-01-2002MLKS Echo TwardogóraZ/0455/16DS6:50.63 
24774IZWORSKAMartyna4-01-2002MLKS RakowiceZ/2856/15DS6:53.86 
25775KOZDROWSKAWeronika16-08-2003MLKS RakowiceZ/0935/17DS7:01.18 
26780WITKinga14-03-2003MLUKS POSTOMIA Sulęcin - KołczynZ/0907/16LB7:02.58 
27763HAUZADaria5-07-2003LLKS Osowa SieńZ/1195/17LB7:08.70 
28752KOBRYŃMartyna22-11-2002AZS-AWF GorzówZ/0959/16LB7:09.56 
29785KOWALIŃSKAKinga25-12-2003UKS Sokół ŻmigródZ/0396/17DS7:11.48 
30766WOŹNIAKŻaneta9-12-2003MKS Bolesłavia BolesławiecZ/1205/17DS7:12.32 
31765FLISSandra11-05-2002MKS Bolesłavia BolesławiecZ/1621/16DS7:13.40 
32786TOMKÓWJoanna22-10-2003UKS Sokół ŻmigródZ/0397/17DS7:18.80 
33758MISZCZYSZYNInes31-01-2002KS SMS Szklarska PorębaZ/0967/17DS7:22.52 
34788DĄBROWSKAKamila16-05-2002WKS Oleśniczanka OleśnicaZ/0447/17DS7:30.04 
2 km M         
1743PYTELMichał13-03-2002WKS Oleśniczanka OleśnicaZ/1105/15DS7:19.073
2731KULIKRobert25-01-2002MLKS Echo TwardogóraZ/0488/17DS7:38.522
3713LASKOWSKIAdrian7-04-2002ALKS AJP Gorzów Wlkp.Z/0951/17LB7:49.892
4742KURASWojciech2-01-2003WKS Oleśniczanka OleśnicaZ/0252/17DS7:56.461
5712JANIECRadosław26-07-2003ALKS AJP Gorzów Wlkp.Z/0972/17LB7:57.811
6739LEONOWICZJakub20-03-2002UKS Sokół ŻmigródZ/0374/16DS7:59.061
7733SZMITPatryk28-02-2003MLKS RakowiceZ/0934/17DS8:01.811
8720JARZĘBECKIMateusz1-06-2003KS SMS Szklarska PorębaZ/0958/17DS8:02.201
9740KAŁWIŃSKIDawid22-04-2003WKS Oleśniczanka OleśnicaZ/0254/17DS8:02.281
10734KĘDZIERSKIBartosz28-01-2002MLKS Sokół LubinZ/2411/16DS8:08.531
11738BRODALASzymon19-02-2002UKS Sokół ŻmigródZ/0372/16DS8:13.451
12721DZIĘCIOŁDawid18-04-2002LKS Lubusz SłubiceZ/0376/16LB8:17.341
13746JANIAKNikolas9-08-2002ZLKL Zielona GóraZ/2992/16LB8:30.671
14744LEWANDOWSKIJan1-08-2002WLKS WrocławZ/0970/17DS8:33.431
15745DEROskar23-05-2002ZLKL Zielona GóraZ/3273/16LB8:33.851
16722KEMPAJanusz11-03-2003LLKS Osowa SieńZ/1193/17LB8:39.031
17736ŚNIEŻKOJakub25-08-2003MLKS Sokół LubinZ/0956/17DS8:40.24 
18714ZINEKMaksymilian26-08-2002ALKS AJP Gorzów Wlkp.Z/0944/17LB8:41.79 
19735KIERSKIKACPER25-01-2002MLKS Sokół LubinZ/3527/16DS8:46.03 
20724KOCHLEWSKIWiktor21-01-2003MKS Piast Lwówek ŚląskiZ/0462/17DS8:46.88 
21725KOCOTMarceli19-03-2003MKS Piast Lwówek ŚląskiZ/0468/17DS8:47.86 
22729ONUCHOWSKIMaciej24-05-2003MLKS Agros ŻaryZ/0522/17LB8:47.91 
23723HERBUTKamil10-01-2002MKS Bolesłavia BolesławiecZ/1625/16DS8:54.92 
24726BIERNATKami29-01-2003MLKS Agros ŻaryZ/0527/17LB8:55.52 
25737KUNICKIMateusz10-12-2003SS MKS Parasol WrocławZ/1108/17DS8:58.84 
26728GLOCKPiotr23-05-2002MLKS Agros ŻaryZ/0491/16LB9:23.03 
27727BRYJAKDominik13-03-2003MLKS Agros ŻaryZ/0818/17LB9:23.97 
 715BŁAŻEJOWSKIPaweł6-02-2003GSZS NowogrodziecZ/1352/17DS  
 716FALTYNFilip4-04-2003GSZS NowogrodziecZ/1173/17DS  
 717MARTINOWSKIKamil24-01-2003GSZS NowogrodziecZ/1178/17DS  
 718MROZIKPiotr12-09-2003GSZS NowogrodziecZ/1171/17DS  
 719TREMBACZKorneliusz10-05-2003GSZS NowogrodziecZ/1353/17DS  
 730KAHLAMarcin5-03-2002MLKS Echo TwardogóraZ/0457/16DS  
 732OLSZAŃSKIKacper17-03-2002MLKS Echo TwardogóraZ/0456/16DS  
 741KOWALSKIDaniel18-05-2003WKS Oleśniczanka OleśnicaZ/0396/16DS  
2.5km K         
1725BIELAKNatalia10-05-2002MLKS Agros ŻaryZ/0442/16LB10:14.253
2724CHRÓŚCIELKornelia5-11-2002MKST Astra Nowa SólZ/0568/16LB10:29.252
3717WOJTAKAdriana10-08-2002KS SMS Szklarska PorębaZ/0964/17DS10:46.652
4722PIHILDominika27-07-2003LLKS Osowa SieńZ/1197/17LB10:49.791
5736SIKORAJulia22-02-2003SS MKS Parasol WrocławZ/0489/17DS10:49.831
6728SOBCZAKNikola7-11-2002MLUKS POSTOMIA Sulęcin - KołczynZ/0906/16LB11:04.251
7727CERBINMagdalena28-11-2002MLUKS POSTOMIA Sulęcin - KołczynZ/0903/16LB11:23.151
8735GUŁAWiktoria31-08-2002SS MKS Parasol WrocławZ/0490/17DS11:33.721
9713SZLACHTOWSKAZuzanna23-06-2002AZS-AWF GorzówZ/0864/17LB11:41.781
10720CIEMIERZEWSKAMaria30-01-2003LLKS Osowa SieńZ/1192/17LB11:45.341
11731KOWALSKAAgata7-10-2002SL GKS Olsza OlszynaZ/0248/17DS11:48.111
12738ROSALSKAMartyna4-02-2003ZLKL Zielona GóraZ/1263/17LB11:57.461
13729DZIEMIDOWICZEwa4-09-2002SL GKS Olsza OlszynaZ/0129/16DS11:57.831
14739WRÓBELPatrycja5-01-2002ZLKL Zielona GóraZ/3485/16LB12:06.331
15726PROSKAMartyna17-07-2002MLKS RakowiceZ/0937/17DS12:14.641
16730GDOWSKAGabriela10-05-2002SL GKS Olsza OlszynaZ/0652/16DS12:19.981
17712GAWROŃSKAKlaudia22-04-2002AZS-AWF GorzówZ/0960/16LB12:23.57 
18734ROSAJulia12-02-2002SL GKS Olsza OlszynaZ/5625/15DS12:41.30 
19721MIERZYŃSKAWiktoria1-03-2003LLKS Osowa SieńZ/1196/17LB13:13.05 
20737MISZKURKAZuzanna11-07-2002WLKS WrocławZ/1367/17DS13:16.57 
21732ŁAKOTAJustyna15-09-2002SL GKS Olsza OlszynaZ/0250/17DS13:17.44 
DNF723KANIKOWSKAWeronika31-03-2003MKS Bolesłavia BolesławiecZ/1207/17DS  
3 km M         
1772MOSEJKOMaksymilian4-04-2002SS MKS Parasol WrocławZ/0451/16DS9:45.703
2773JAROSZDariusz10-03-2002UKS Piast BolkówZ/0237/17DS9:53.672
3774ZIELIŃSKISzymon29-01-2002WKS Oleśniczanka OleśnicaZ/0405/16DS9:54.062
4767BAGŁAJJakub9-01-2002MKS Piast Lwówek ŚląskiZ/0415/16DS9:54.391
5768GRASZAWojciech22-06-2002MKS Piast Lwówek ŚląskiZ/0406/16DS10:31.531
6769MALINOWSKIJakub17-10-2002MKST Astra Nowa SólZ/0569/16LB10:32.561
7766PACHNIKStanisław17-06-2003MKS Bolesłavia BolesławiecZ/1206/17DS10:37.651
8751KURCZEWSKIMaksym19-08-2002ALKS AJP Gorzów Wlkp.Z/0947/17LB10:39.031
9759RĘKASKamil11-02-2002KS SMS Szklarska PorębaZ/0969/17DS10:41.531
10775KOZINOGAPaweł9-04-2002ZLKL Zielona GóraZ/0814/17LB10:45.161
11762DWORACKIKamil17-10-2003LLKS Osowa SieńZ/1194/17LB10:46.371
12753SIBERAWiktor8-06-2002AZS-AWF GorzówZ/1199/17LB11:10.321
13760RYMUTKonrad21-07-2003KS SMS Szklarska PorębaZ/0965/17DS11:39.211
14770WIERZBICKIPatryk25-02-2003MLKS Sokół LubinZ/0954/17DS11:51.051
15765LACHOWSKIDawid2-08-2003MKS Bolesłavia BolesławiecZ/0836/17DS11:54.021
16757PISMarcin16-05-2002GSZS NowogrodziecZ/1179/17DS11:54.201
17771SARGALSKISzymon1-11-2003SL GKS Olsza OlszynaZ/0130/16DS12:08.35 
18754STRADOMSKIMichał11-06-2002AZS-AWF GorzówZ/3432/16LB12:24.72 
19752TOMICZEKFilip3-11-2003ALKS AJP Gorzów Wlkp.Z/0973/17LB12:28.13 
 755GÓRALJakub4-09-2003GSZS NowogrodziecZ/1175/17DS  
 756PAŁKAMateusz23-05-2003GSZS NowogrodziecZ/1176/17DS  
 758WÓJCIKPaweł9-04-2002GSZS NowogrodziecZ/1168/17DS  
 761DANIELCZYKJan7-01-2002LLKS Osowa SieńZ/0511/16LB  
 763KONIECZNYJan6-09-2002LLKS Osowa SieńZ/3384/16LB  
 764ORŁOWSKIJakub3-12-2002LLKS Osowa SieńZ/0513/16LB  
 776TOBOLCZYKKamil25-03-2002ZLKL Zielona GóraZ/1103/16LB  
          
          
  Punktacja Klubowa       
          
 1KS SMS Szklarska PorębaDS8     
 2WKS Oleśniczanka OleśnicaDS7     
 3SS MKS Parasol WrocławDS6     
 3ZLKL Zielona GóraLB6     
 5ALKS AJP Gorzów Wlkp.LB5     
 5LLKS Osowa SieńLB5     
 5MKST Astra Nowa SólLB5     
 8MKS Piast Lwówek ŚląskiDS4     
 8UKS Sokół ŻmigródDS4     
 8LKS Lubusz SłubiceLB4     
 8MLKS Agros ŻaryLB4     
 12MLKS RakowiceDS3     
 12SL GKS Olsza OlszynaDS3     
 12AZS-AWF GorzówLB3     
 12MLUKS POSTOMIA Sulęcin - KołczynLB3     
 16MKS Bolesłavia BolesławiecDS2     
 16MLKS Echo TwardogóraDS2     
 16MLKS Sokół LubinDS2     
 16UKS Piast BolkówDS2     
 20GSZS NowogrodziecDS1     
 20WLKS WrocławDS1     
          
          
  Punktacja wojewódzka       
          
 1DOLNOŚLĄSKIE45      
 2LUBUSKIE35      
          
          
900m dziewcząt        
 1KicułaTamara2004WKS Oleśniczanka Oleśnica3:17.94   
 2BukMatylda2005MKS Parasol Wrocław3:18.89   
 3DuckaAleksandra2004MKST Astra Nowa Sól3:19.29   
 4BanasikMarcelina WKS Oleśniczanka Oleśnica3:19.62   
 5JasiczekSalomea2005MKS Parasol Wrocław3:23.00   
 6KiedrowiczNatalia2004LKS Lubusz Słubice3:23.54   
 7ChorostkowskaZofia2004SP8 Nowa Sól3:36.20   
 8SzymańskaWiktoria2005ZLKL Zielona Góra3:38.21   
 9FrankowskaIga2004ZLKL Zielona Góra3:39.15   
 10BoczkowskaIzabela2004ZLKL Zielona Góra3:39.58   
 11GrechowiczHelena2004MKS Parasol Wrocław3:42.33   
 12ZawadaKarolina2005UKS ORIENTPARK.PL Iwiny3:45.02   
 13KapuścińskaJulia GSZS Nowogrodziec3:45.39   
 14WawrzykowskaJagoda2006MKST Astra Nowa Sól3:45.52   
 15KowalczykWiktoria2004UKS ORIENTPARK.PL Iwiny3:46.08   
 16TomasikOliwia2004LKS Lubusz Słubice3:46.91   
 17GapAda2005MLKS Rakowice3:53.45   
 18SłobodzianWiktoria GSZS Nowogrodziec3:55.20   
 19ZałęskaDominika2004MLKS Rakowice3:56.52   
 20KrajewskaJulia2005MLKS Rakowice3:59.00   
 21PopielKaja2004SL GKS Olsza Olszyna4:00.10   
 22WojewódkaAgnieszka2005MLKS Rakowice4:09.06   
 23JasinaDaria2004MKS Parasol Wrocław4:14.40   
 24WojewódkaMarta2005MLKS Rakowice4:15.49   
 25NikodemAgata2004SL GKS Olsza Olszyna4:26.65   
          
1200m chłopców        
 1CeregraJakub2004MKS Parasol Wrocław3:55.79   
 2DziełakowskiGabriel2004LLKS Osowa Sień4:00.71   
 3LiszkaKonrad2004MLKS Rakowice4:03.74   
 4BoczkowskiLeon2005ZLKL Zielona Góra4:03.94   
 5PachnikJędrzej2006UKS ORIENTPARK.PL Iwiny4:04.72   
 6BiesiadaKacper2004ZLKL Zielona Góra4:08.41   
 7SzewczukMichał2004G Krosno Odrz.4:09.34   
 8SitkoFabian2004MKST Astra Nowa Sól4:13.59   
 9RozłonkowskiMateusz2004LKS Lubusz Słubice4:24.26   
 10WichłaczNatan2005WKS Oleśniczanka Oleśnica4:25.20   
 11ChorzępaPaweł2004SL GKS Olsza Olszyna4:38.57   
 12ZającMateusz2008MLKS Rakowice4:51.63   
 13JodłowskiTomasz GSZS Nowogrodziec4:55.58   
 14ChorzępaWojciech2006SL GKS Olsza Olszyna4:58.75   

 

- miedzywojewodzki_mistrzostwa_mlodzikow_w_biegach_przelajowych_2017__1_.jpg

 

- miedzywojewodzki_mistrzostwa_mlodzikow_w_biegach_przelajowych_2017__2_.jpg

 

- miedzywojewodzki_mistrzostwa_mlodzikow_w_biegach_przelajowych_2017__3_.jpg

 

- miedzywojewodzki_mistrzostwa_mlodzikow_w_biegach_przelajowych_2017__4_.jpg

 

- miedzywojewodzki_mistrzostwa_mlodzikow_w_biegach_przelajowych_2017__5_.jpg

 

- miedzywojewodzki_mistrzostwa_mlodzikow_w_biegach_przelajowych_2017__6_.jpg

 

- miedzywojewodzki_mistrzostwa_mlodzikow_w_biegach_przelajowych_2017__7_.jpg

 

- miedzywojewodzki_mistrzostwa_mlodzikow_w_biegach_przelajowych_2017__8_.jpg

 

Dane kontaktowe

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Soli
Świętej Barbary 2, 67-100 Nowa Sól
Tel.: 68 387 55 20, E-mail: mosir@nowasol.pl
NIP: 925-000-45-35

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek

7.00 - 15.00

projekt i hosting: INTERmedi@ | zarządzane przez: CMS - FSI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Zamknij